Renginiai

Kovo 11

Kovo 11

Gamta vėl pasidavė žiemos kerams, bet mūsų visų širdyse šiomis dienomis įsižiebė laimės, pasididžiavimo kibirkštėlės, nes minime LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO dieną. Šį rytą mūsų centre kiekvieno atėjusio akis patraukė fojė demonstruojamas bendruomenės narių nuotraukų koliažas ,,Trispalvė mus vienija“– veidų margumyne visi ieškojo savęs, gėrėjosi kolegomis, mokiniais. O per pirmą pamoką mokytojai rodė skaidres pasakodami apie MŪSŲ VALSTYBĖS kūrimąsi.
Šimtas laimės dienų!

Šimtas laimės dienų!

Vasariui baigiantis dvyliktokai skaičiuoja dienas iki egzaminų pradžios ir švenčia ŠIMTADIENĮ. Šiemet mūsų centre jis pavadintas ,,Šimtas laimės dienų!“. Abiturientai klausėsi centro vadovų, grupių vadovių sveikinimų, vienuoliktokų parinktų dainų su šmaikščiais palinkėjimais, suko laimės ratą su klausimais iš įvairių mokomųjų dalykų, stebėjo paruoštas nominacijas spėliodami, kuris taps nominantu, džiaugėsi gautais diplomais ir dovanėlėmis...
Konkursas "Sudoku 2023"

Konkursas “Sudoku 2023”

2023 m. vasario 22-a Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre buvo paskelbta sudoku diena. Sudoku – visame pasaulyje pripažintas žaidimas, kurį mėgsta ir jauni, ir senyvo amžiaus žmonės. Jis padeda vystyti loginį mąstymą, koncentraciją. Savo jėgas žaidime išbandė ir mūsų centro mokiniai, kurie matematikos pamokos metu sudalyvavo vietiniame mokykliniame „Sudoku 2023“ konkurse.
Vasario 16

Vasario 16

Mūsų centre prieš pat mokinių atostogas paminėta VASARIO 16-oji. Mokiniai susikaupę žiūrėjo rodomas skaidres apie svarbius Lietuvai įvykius 1918 m., animacinius filmukus, o per lietuvių k. ir literatūros pamoką rašė pastraipą ,,Meilė Tėvynei yra kiekvieno žmogaus širdyje“.
Atmintis gyva, nes liudija

Atmintis gyva, nes liudija

Kasmet sausio pradžioje sulaukiame dienos, kai mūsų atmintyje atgyja baisūs įvykiai, nusinešę 14 nekaltų žmonių gyvybių. Šį rytą mūsų centro patalpų languose sužibo mažos švieselės 1991 m. sausio įvykių, aukų atminimui, fojė skambėjo dainos, buvo demonstruojamos skaidrės, o direktorius dr. Egidijus Skarbalius visiems bendruomenės nariams palinkėjo šią dieną būti linksmiems, neliūdėti, nes gyvename laisvi.
Kalėdinio lobio paieškos

Kalėdinio lobio paieškos

Stebuklingą dieną, 2022 m. gruodžio 22 d., Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre mokiniai lyg piratai ieškojo kalėdinio lobio, tačiau jį ne užgrobti, o savo vikrumu, sumanumu ir kūrybiškumu stengėsi surasti. Iššifravę užuominas, aplankė visus kabinetus, atlikę Snieguolės užduotis - pagaliau rado lobių skrynią, na o nuoširdūs laiškai pavergė Kalėdų Senelio širdį ir jis visiems išdalino dovanas.
Skip to content