Projektas “Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės”


#Euroscola2023
#Euroscola2023
18 skirtingų kalbų, daugiau nei 1000 mokinių, 1 misija: viena pilna diena mainų, atradimų ir mokymosi kartu Europos Parlamente Strasbūre! Pauliaus Lindenau mokymo centro mokiniai kartu su istorijos ir pilietiškumo mokytoju Ignu Kasparu dalyvavo #Euroscola2023 renginyje sausio 23-28 dienomis.
Pasaulinė diena be tabako
Pasaulinė diena be tabako
Pasaulinė diena be tabako minima gegužės 31 d. Etikos pamokose I-II kurso mokiniai buvo supažindinti su ES taisyklėmis, kurios reguliuoja tabako gaminių gamybą ir platinimą, sveikatos ir priklausomumo svarbą jauno žmogaus ir aplinkinių ateičiai.
Europos Sąjungos gimtadienis
Europos Sąjungos gimtadienis
Gegužės 9 d. Europos Sąjungos gimtadienis. Etikos pamokos pradžioje dalyvavome online renginyje "Mes stiprūs kartu" buvome supažindinti su istoriniai faktais ir iššūkiu Quizizz.
Mes stiprūs kartu
Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras jungiasi Europos Sąjungos gimtadienį minėti kartu su Klaipėdos "Varpo" gimnazija ir Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centru, - "Mes stiprūs kartu".
Every plastic straw matters
2022 m. balandžio 1 d. anglų kalbos pamokoje “Every plastic straw matters” I-os gimnazijos klasės mokiniai sužinojo apie Europos Sąjungos žaliąjį kursą, įvestus draudimus, susijusius su aplinkos tarša. Video medžiaga, diskusija ir žaidimas padėjo mokiniams įvertinti žmogaus daromą žalą gamtai ir atrasti būdus, kaip ją išsaugoti.
Matematikos MEPA pamoka
2022 m. sausio 25-26 dienomis Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro I-os ir II-os gimnazijos klasės mokiniai matematikos pamokos metu sužinojo trumpą pinigų ir euro istoriją, jų svarbą mūsų gyvenime. Spręsdami uždavinius jie išsiaiškino kelis įdomius faktus iš euro istorijos.
Žinok! Suprask! Taikyk!
Jūrinio sektoriau darbuotojų rengimo centro mokiniai šią savaitę Dorinio ugdymo (etikos) pamokose vykdė įvairias veiklas, kurios skatino žinojimą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą, asmeninio požiūrio formavimą.
Pamoka apie Europos Sąjungos vertybes
Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre 21 LVE, 21 M ir 20 S grupių mokiniai pirmą šių metų anglų kalbos pamoką pradėjo diskusija apie Europos Parlamento teikiamą Sacharavo premiją ir Europos Sąjungos vertybes.
Mokytis apie politiką gali būti smagu!
Anglų kalbos pamoka apie Europos Sąjungą 21 S grupės mokiniams neprailgo: Kahoot viktorina ir kitos smagios užduotys padėjo mokiniams praplėsti savo žinias.
Subalansuota mityba – raktas į sveikatą / Balanced diet – a key to healthiness
2021 m. gruodžio 15 d. II-os gimnazijos klasės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos - anglų kalbos pamokoje "Subalansuota mityba - raktas į sveikatą" / "Balanced diet - a key to healthiness".
Luko Keraičio seminaras MEPA bendruomenei
Vyresnieji ir jaunesnieji JSDRC MEPA ambasadoriai 2021 m. lapkričio 23 d. dalyvavo seminare, kuriame sužinojo apie naujausias ir įdomiausias šiuolaikines technologijas, kuo jos gali būti vertingos ar grėsmingos mūsų gyvenimui ir kaip adaptuotis gyventi naujame pasaulyje.
Žaidžiame Quizizz kartu
Tolerancijos įgyvendinimas neįmanomas be vertybių, noro ir pagarbos šalia esantiems. Visi esame įvairiai  skirtingi. Tolerancijos mieste visi laukiami. Nuotolinis renginys su Klaipėdos "Varpo" gimnazija. Quizizz žaidžiame kartu.
Jūrinio sektoriaus darbuotojų ES informacinis centras
VŠĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre įrengtas projekto “Mokykla – Europos Parlamento ambasadorė” informacinis centras. Jaunųjų ir vyresniųjų ambasadorių darbo vaisiais galime dalintis su mokyklos bendruomene. Kviečiame mokyklos narius apsilankyti ir žinoti daugiau nei vakar. Informacinio centro durys visada atviros.
Suvirinimo technologijų ir MEPA pamoka
Suvirinimo technologijų ir MEPA pamoka - „Suvirintojo, įgijusio sertifikatą LST EN ISO 9606 – 1, profesinės perspektyvos Europoje“. Mokiniai susipažino su suvirintojų sertifikavimu pagal LST EN ISO 9606-1, sužinojo apie savo karjeros galimybėmis ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje įgijus šį sertifikatą.
Pamoka – Suvirinimo technologijos Europoje
2020 m. gegužės 12 d. Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos 08 S1 ir 09 S1 grupių mokiniai suvirinimo pamokų metu susipažino, kaip Vokietijoje suteikiama Europos suvirintojo kvalifikacija pagal EN ISO 9606-1 standartą. Vyr. profesijos mokytojas Evaldas Mikalauskas 2019 gruodį pagal mokyklos Erasmus+ projektą  Nr. 2019-1-LT01- KA102-060113 ,,Suvirinimo technologijos Europoje„  lankėsi  Hamburge Vokietijos Suvirinimo Institute GSI SLV Nord ir susipažino su instituto veikla sertifikuojant suvirintojus ir suteikiant jiems Europos suvirintojo kvalifikaciją.
#MEPA veikla nenutrūksta
Jau daug savaičių gyvename savo namų pasaulėlyje, tačiau mokytojams, mokiniams veiklos netrūksta. Mokytojai tarp gausybės darbų randa laiko ir #MEPA  projektui. Šiandien grupė mūsų klausėmės webinaro apie šalies ekonomiką, inovacijas, finansus pandemijos metu. Jame žymūs ekonomistai, ekonomikos ir finansų ministrai, viceministrai kalbėjo apie vyriausybės gyvybinius planus, smulkųjį ir vidutinį verslą, pasaulio ir Lietuvos ekonomikos dinamiką, jos gelbėjimo planus...
Mokiniai domisi #MEPA projektu
Mūsų mokykloje Mokinių tarybos susirinkimai vyksta dažnai, bet apie MEPA projektą mokiniai kalba retokai, tik šiemet tas žodis išgirstamas vis dažniau. Šiandien juos kuruojanti lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja I. Ambrozaitienė juos sukvietė norėdama akcentuoti projekto tikslus, priminti, kokius renginius galima ruošti, į kokias veiklas mokiniai turi įsijungti.
Seminaras „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės”
Europos Parlamento biuras Lietuvoje pakvietė į įvadinį 2019-2020 mokslo metų programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” (MEPA) seminarą. Buvo pristatyti MEPA projekto tikslai, užduotys, vertinimo kriterijai ir mokomoji medžiaga. Džiaugiamės galėdami įsitraukti į naujo pažinimo veiklas.
Skip to content