Uostamiestyje siūloma sukurti iškyloms skirtą zoną. Pirmąją kepsninę ir iškylų stalą šiai erdvei pasiryžo pagaminti Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviai ir mokytojai. Jų rankomis sukurtas iškylų inventorius – tai dovana uostamiesčiui Klaipėdos miesto 770-ojo gimtadienio proga.

Mūsų centro profesijos mokytojai ir moksleiviai puikiai išmano suvirinimo, metalo apdirbimo, konstravimo subtilybes, todėl su dideliu džiaugsmu imsis iššūkio – sukurs patrauklios miesto erdvės akcentą, kuris padės formuoti naujas laisvalaikio tradicijas Klaipėdoje. Žmonėms tereikės pasirūpinti kepsniais ir anglimis, o po iškylos palikti tvarkingą savo iškylos vietą. Tokios zonos yra itin populiarios įvairiuose pasaulio miestuose, todėl tikime, kad Klaipėdoje tokia erdvė taip pat bus populiari ir mėgiama visų, kurie mėgsta laiką leisti gryname ore“, – apie idėją pasakojo Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro vadovas dr. Egidijus Skarbalius.

Šią idėją Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pristatė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai, kuri artimiausiu metu turėtų pateikti savo nuomonę apie tokios vietos atsiradimą.

Mums svarbi ir Jūsų nuomonė! Trumpą apklausą galite rasti čia: https://forms.gle/UcgMaeYLwknioxty7Skip to content