Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras kviečia visus, baigusius 8-ąją klasę, mokytis I-ojoje, t.y. 9-ojoje klasėje. Besimokantieji turi galimybę ne tik įgyti pagrindinį išsilavinimą, bet ir išbandyti profesijas bei palaipsniui pasirinkti labiausiai tinkančią. Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras siūlo net keliolika perspektyvių profesijų, kurios šiuo metu yra itin reikalingos darbo rinkoje. Pradėti profesinį kelią galima jau mokantis 11-oje klasėje.

„Tai puiki galimybė ne tik mokytis pagal bendrojo ugdymo programas, bet ir tvirtai žengti link savo profesinio tikslo. Centras yra parengęs labai plataus spektro programą, kuri jaunuolius labai anksti supažindina su skirtingomis profesijomis, susijusiomis su jūrine pramonei bei inžinerija, paslaugų ir technologijų sektoriumi. Netrukus ketinama pasiūlyti ir naujų perspektyvių specialybių, tokių, kaip jūrų uosto krovinių logistas ir laivo keleivius aptarnaujantis darbuotojas (stiuardas), taip pat planuojama ir visiška naujovė – specialybės, susijusios su alternatyviąja energetika“ – apie galimybes mokytis pasakojo Egidijus Skarbalius, Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro vadovas.

Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras turi ilgalaikes profesinio rengimo tradicijas. Šiuo metu centras rengia suvirintojus, elektrikus, laivų korpusų surinkėjus, laivo elektrikus, laivų sistemų ir įrengimų montuotojus, metalo apdirbimo staklininkus, motoristus, santechnikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus, ekspeditorius, jūreivius, laivo virėjus.

„Jaunam žmogui duoti progą išbandyti įvairaus spektro profesijas – itin svarbu, juk retas paauglys tvirtai žino, ką norės dirbti ateityje, kokiu profesiniu keliu eis. Profesinio mokymo mokyklos sudaro labai geras galimybes ieškoti savęs. Įgijęs profesinę kvalifikaciją ir pasisėmęs praktinių įgūdžių, ateityje jaunuolis gali drąsiai mąstyti ir apie studijų tęsimą aukštosiose mokyklose“, – sakė E. Skarbalius.

Registruotis mokytis Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre galima čia: https://forms.office.com/r/fiQBgyTdwk

Kilus klausimams dėl registracijos, kviečiame skambinti tel. nr. (8 46) 341 815 arba rašyti el. paštu info@archive.lindenau.lt .


Skip to content