„Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras“ (anksčiau žinomas kaip „Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras“), uostamiesčio moksleivius kviečia į aktyvias edukacines veiklas. Tai unikali galimybė jaunimui pasinerti į kone dvidešimt veiklų, glaudžiai susijusių su inžinerija, jūra, uostu, technologijų, paslaugų ir aptarnavimo sritimis.

Edukacijos vyks daugiau kaip mėnesį – startuos antrąją balandžio savaitę ir baigsis gegužės pabaigoje. Taip bus prisijungta prie Europos profesinių gebėjimų savaitės renginių ciklo.

Edukacijas, kurios leis iš arti susipažinti su perspektyviausiomis profesijomis, parengėme taip, kad jos būtų įdomios įvairaus amžiaus jaunimui. 6-12 klasių moksleiviai ne tik mokysis rišti jūrinius mazgus, virins metalines vėliavėles, lituos, kurs QR kodus, projektuos kompiuterinėmis programomis, susipažins su laivų struktūra ir alternatyviais energijos gaminimo būdais, bet ir bus kviečiami gaminti jūreiviškus pateikalus inscenizuotoje laivo virtuvėje. Tikimės, kad inžinerinio bei jūrinio skyrių dirbtuvėse, laboratorijose moksleiviai turiningai praleis laiką ir taip praplės savo akiratį“, – pasakojo edukacijų kuratorė, Inžinerinės pramonės skyriaus profesinio mokymo vedėja Laimutė Vieraitienė.

Šiuo metu „Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras“ rengia suvirintojus, elektrikus, laivų korpusų surinkėjus, laivų elektrikus, laivų sistemų ir įrengimų montuotojus, metalo apdirbimo staklininkus, laivų motoristus, santechnikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus, ekspeditorius, jūreivius, laivo virėjus.

Šiemet ketinama pasiūlyti ir naujų perspektyvių specialybių, tokių, kaip jūrų uosto krovinių logistas/specialybe/juru-uosto-kroviniu-logistas/ ir laivo keleivius aptarnaujantis darbuotojas (stiuardas), netrukus planuojama ir visiška naujovė – specialybės, susijusios su alternatyviąja energetika.

Norintys dalyvauti edukacijose, kviečiami registruotis: https://forms.office.com/r/T1Pchs8heqSkip to content