Gerai įgudus rišti jūrinius mazgus, šios žinios pravers ne tik jūroje, bet ir kasdieniniame gyvenime. Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro pedagogai ir moksleiviai pasiryžę visus norinčius ne tik išmokyti, kaip profesionaliai rišti pagrindinius jūrinius mazgus, bet ir paaiškinti, kada ir kur juos galima tinkamai panaudoti.

Svarbiausia yra suprasti, kad mazgas būtų ne tik patikimai užmegztas, bet ir lengvai atrišamas – tai ypač svarbu ekstremaliose situacijose, kai sprendimus turi priimti čia ir dabar. Jūrinių mazgų yra gausybė, tačiau žinoti jų visų tikrai nereikia, pakaks kelių pagrindini būdų, kurie tikrai pravers net ir buitinėse situacijose. Norint išmokti rišti jūrinius mazgus, reikia labai nedaug – tik virvės ir kantrybės“, – į jūrinių mazgų dirbtuves kvietė atvykti Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro atstovai.

Per laivų paradą bus galima išmokti ne tik rišti jūrinius mazgus, tų pačių dirbtuvių erdvėje bus galima  „pasimatuoti“ ir suvirintojo profesiją – į Klaipėdos kruizinių laivų terminalą specialiai bus atgabentas suvirinimo simuliatorius, kuris padės suprasti, kaip vyksta suvirinimo darbai, ko reikia, norint teisingai sujungti siūles, o Kaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro atstovai papasakos, kaip galima įgyti suvirintojo profesiją.

Jūrinių mazgų ir suvirinimo darbų dirbtuvėlės  Klaipėdos kruizinių laivų terminale veiks 2022 gegužės 21 d. (šeštadienį) 12-16 val. Skip to content