2021 m kovo 2 d. vyko virtuali rusų ir lietuvių kalbos pamoka, kuri skirta paminėti Tarptautinei rašytojų dienai (2021-03-03). Pamokoje dalyvavo 09 LE-K grupė, kuri įdėmiai klausėsi rusų kalbos mokytojos Tatjanos Mikelevič pasakojimo apie F.Dostojevskio gyvenimą, kūrybą, ryšį su Lietuva.

Mokiniai atsakinėjo į mokytojos pateiktus klausimus apie rašytojo biografijos faktus. Aiškinosi pagrindines realizmo sąvokas ir kaip jas teisingai vartoti rusų kalba.

Antroji pamokos dalis buvo skirta lietuvių realizmo apžvalgai. Mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Ilona Ambrozaitiene prisiminė ryškiausius lietuvių literatūros klasikus – Žemaitę, V. Kudirką… Tačiau didesnis dėmesys buvo skirtas J. Biliūno gyvenimui ir kūrybai. Tai buvo tarsi nedidelė repeticija, pasikartojimas prieš lietuvių kalbos egzaminą.

Mokiniai turimas žinias įtvirtino virtualioje viktorinoje apie realizmo literatūrą. Geriausiai sekėsi įtvirtinti turimas žinias Evaldui Urnikiui, Medai Kupšytei ir Martynui Rėkašiui.

Na, o pamoką vainikavo 09 LE-K grupės mokinių – Evaldo Urnikio ir Martyno Rėkašiaus parengtas projektas “Жизнь и творчество Ф.М. Достоевского”.Skip to content