Europos kalbų diena minima jau dvylikti metai. Minėjimo tikslas – parodyti daugiakalbystę ir kultūrų įvairovę kaip vieną didžiausių Europos vertybių, motyvuoti jaunimą mokytis užsienio kalbų.

Būsimiems Jūrininkams užsienio kalbos yra labai svarbios, todėl ši diena kiekvienais metais minima ir Laivininkų mokykloje. Pasiruošimas šventei šiemet prasidėjo kiek anksčiau – vyko integruotas kalbų ir dailės projektas. Jo metu mokiniai gilinosi į užsienio ir gimtosios kalbos atsiradimo, vystymosi bei paplitimo niuansus, piešė plakatus, o penki iš jų buvo atrinkti ir išsiųsti į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kartu su Valstybės institucijų kalbų centru skelbiamą piešinių konkursą „Europos kalbų dienai paminėti“.

Na, o kad rugsėjo 26-ąją mokykloje minima Europos kalbų diena, matėsi jau einant koridoriais pro gražiai papuoštas visų kabinetų duris, ant kurių buvo galima skaityti įvairiomis kalbomis užrašytus kabinetų pavadinimus. Tokia vaizdinė medžiaga kvietė prisiminti, kad kalbų mokėjimas “atrakina” bet kurias duris ir veda į tą patį mokslo pasaulį.

Per ilgąją pertrauką susirinkę fojė pasidžiaugėme padarytais darbais, rinkome įdomiausiai įvairiomis kalbomis skambantį kabinetą, o trumpos viktorinos metu dar kartą apibendrinome tai, ką sužinojome savaitę trukusių užsiėmimų metu.


[ngg_images source=”galleries” container_ids=”194″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a comment

Skip to content