Jau dešimtmetį vykstančią tradicinę pilietinę iniciatyvą „Atminties kelias“ mūsų mokyklos mokiniai šių metų rugsėjo 23-iąją paminėjo Darbėnuose, lankydami vietą, kur 1941 m. buvo nužudyta 140 žydų.

Drauge buvo įkūnytas kvietimas mokytojams su mokiniais prisiminti holokausto metu sunaikintas gausias Lietuvos žydų bendruomenes, kartu nueiti į masinių žudynių vietas tais keliais, kuriais žydai buvo varomi į paskutinę savo kelionę.

Padėję akmenukus prie paminklo fašistinio teroro aukoms atminti, pagerbėme visus žydus, kurie buvo nužudyti Lietuvoje ir už jos ribų.


[ngg_images source=”galleries” container_ids=”193″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Skip to content