Žemės mėnesiu vadinamas laikotarpis nuo astronominio pavasario kovo 20d. iki balandžio 22 d. tarptautinės Motinos Žemės dienos. Visuomenė raginama susitelkti įvairioms iniciatyvoms, skirtoms Žemei.

Gamtoje jau nemažai pavasario ženklų – pražydusios žibuoklės, snieguolės, susprogę „kačiukai“, varvanti sula iš beržų, o daineles traukt pradėjo sugrįžę paukščiai į savo namus. Pavasaris jau beldžiasi vis garsiau, o mes turime parodyti rūpestingą dėmesį augalijai ir gyvūnijai, dažniau praleisti laiką gamtos grožio apsuptyje.

Kraštotyros būrelio mokiniai (I gimnazijos klases Edgaras Blaževičius, Mindaugas Kulikauskas, Aleks Zibulskij, I kurso Julius Urbikas, II kurso Ernestas Kvėzla ir III k. Mantas Stirbys) ir bendrojo ugdymo mokytojai (Irena Alonderienė, Palina Pilnikova, Palmyra Rameikienė, Violeta Speranskaja, DaivaTomanienė ir Rimantė Vasiljeva) įamžino bundančios Žemės vaizdus skirtingose miestų vietose.

Kviečiame kartu su daina “Pavasario vėjas” pakeliauti po įamžintus gamtos vaizdus, pajusti atėjusį pavasario dvelksmą, o liūdesį ir nuovargį vyti kuo toliau į šalį.



Skip to content